Site logo

Birleşik Krallık Pazarına Girmenin Tam Zamanı

Denizaşırı genişlemeye başlamak isteyen bir KOBİ veya halihazırda geniş bir küresel ayak izine sahip, güçlü bir ihracatçı olabilirsiniz. Uluslararası ticarette büyük küçük tüm oyuncuların ihtiyacı olan yerelleştirilmiş uygulamalar ve yenilikçi çözümleri, global pazarlama stratejileriyle kombine ederek Birleşik Krallık pazarına olan ticari yolculuğunuzda size yol gösteriyoruz.

UÇTAN UCA

Klasik İhracat ve E-İhracat Çözümleri

İhracat süreçlerinizin öncesi ve sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen tüm yerel çözümleri tek çatı altında ve Birleşik Krallık sınırları içerisinde sunuyoruz.

Birleşik Krallık
Ticaret Ağı Üyeliği

Birleşilk Krallık’taki yerel firmalar ve satın alma uzmanları ile Türkiye’deki ihracatçılar arasında doğrudan bir bağlantı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Firmanızı ve ürünlerinizi Birleşik Krallık pazarına tanıtmanın birinci adımı prestijli “Ticaret Ağı Üyeliği”nden geçiyor.

Sektörel Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Raporu

Size özel olarak hazırlanacak pazar araştırması raporu ile mal veya hizmetlerinizin Birleşik Krallık pazarındaki konumu hakkında güçlü bir projeksiyonda bulunmanız kolaylaşacak. Değerli ticari veriler içerecek bu rapor ile yerel pazar ve rakipleriniz hakkında derinlemesine bilgi sahibi olarak çok daha tutarlı bir pazara giriş stratejisi oluşturabileceksiniz.

E-Ticaret Mağaza Kurulumu ve Yönetimi

Sektörünüze ve ürünlerinize göre belirlenecek, satış potansiyeli yüksek e-ticaret platformlarında mağaza kurulumunuzu gerçekleştirerek satışa hazır halde teslim ediyoruz. E-Ticaret mağaza yönetimini gerçekleştirebilecek yetkinlikte bir personeliniz veya ekibiniz olmaması durumunda, yönetim hizmetini de deneyimli ekibimizle üstleniyoruz.

Fuar Katılımları ve Organizasyon Yönetimleri

Birleşik Krallık, her yıl 300’ün üzerinde prestijli fuara ev sahipliği yapmaktadır. Sektörel bazda hedef kitleyi belli bir mekanda ve zaman diliminde bir araya getirmesi sebebiyle ticari olarak yeni bağlantılar kurmak ve müşteriyle edinmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Fiziki olarak bulunma ve operasyonel faaliyet ihtiyaçları sebebiyle maliyetli ve yorucu olan fuar katılımlarınızda operasyonel destek sunuyor, yenilikçi çözümlerle fuar katılımınızı düşük maliyetlerle sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Yerel Semt Pazarlarında Stant Kurulumu ve İşletimi

Yerel semt pazar yerlerinin Birleşik Krallık alışveriş kültüründe önemli bir yeri vardır. Bazı pazarlar periyodik aralıklarla kurulurken bazı pazarlar alışveriş merkezleri gibi her gün açılmaktadır. Diğer yandan Batı coğrafyasının önemli bir kültürü olan ve her sene Kasım ayının sonuna doğru Noel’den 1 ay önce başlayan “Festive Season” (Bayram Sezonu)’na özel Noel Pazarları (Christmas Market) kurulmaktadır. Birleşik Krallık pazarına ilk adım için oldukça makul ve etkili bir yöntem olan yerel semt ve Noel pazarları sayesinde Birleşik Krallık’taki tüketicilerle buluşabilir, ürünlerinizin uygunluğuna göre sıcak satışa başlayabilirsiniz.

Pazarlama ve Reklam Danışmanlığı

Potansiyel alıcıların satın alma süreçlerini aktif hale getirmek için uygulanan en bilindik pazarlama yöntemlerinden biri reklamdır. Hedef kitlenin belirlenmesi ile yerel pazarlama stratejilerinin markanıza uyumlu şekilde uygulanması, pazardaki bilinirliğinizi ve payınızı büyütmenin en etkili yoludur.

Pazarlama ve reklam faaliyetleriniz için konvansiyonel ve dijital çözümler sunarak, hedef pazar olan Birleşik Krallık pazarına ve tüketicilere en etkili şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

GÜVENİLİR

Depolama ve Sipariş Karşılama Hizmetleri

Uluslararası ticaret ve e-ihracat operasyonlarının belki de en önemli ayaklarından biri olan depolama hizmetleri ve siparişlerin karşılanarak taahhüt edilen zamanlar içerisinde ilgili adreslere gönderilmesi süreçlerinde de güçlü partnerlerimizle birlikte yanınızdayız.

NASIL BAŞLAYACAĞIM DİYE DÜŞÜNMEYİN

Süreci Sizin İçin Basitleştirdik!

1

Ayrıcalıklı Ticaret Ağımıza Kayıt Olun

Firma kaydınızı tamamlayarak, Birleşik Krallık’taki yetkili satın alıcılara görünürlüğünüzü arttırın. Unutmayın, eksiksiz doldurulmuş bir firma profil sayfası, firmanızın ve ürünlerinizin izahnamesi (“White Paper” – Bilgilendirme Evrağı) niteliğindedir ve Birleşik Krallık ticari kültüründe önemli bir yere sahiptir.

2

Firmanız İçin Bir Yol Planı Sunalım

Ürün ve/veya Servisleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra, firmanız özelinde bir pazara giriş stratejisi oluşturacağız. Bu stratejik döküman sayesinde Birleşik Krallık’taki rakiplerinizi, potansiyel müşterilerinizi ve pazardaki konumunuzu projekte edebilir, ürün ve/veya servislerinizde Birleşik Krallık pazarına uygun geliştirmeler yapabilirsiniz.

3

Müşterileriniz İle Tanışın

İster klasik ihracat, ister E-İhracat yapıyor olun; potansiyel müşterileriniz ile görüşmelerinize ve satışlarınıza başlayın.

Our happy customers

We’ve helped thousands of people move

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo suscipit.

Codey Joyner

UrbanAcres, LLC

5/5

“My move was way less stressful than expected! Movely packed everything, stored it for a week, and moved it all to my new home just as promised!”

Eren Hill

H&H Legal Partners

5/5

“Movely provided a very professional service when we moved offices last month. They were easy to work with and moved everything on time.”

Emanuel Sadler

SavvyMarket

5/5

Best experience ever! I desperately needed a mover to help with a last minute relocation, and Movely was so helpful in making it a seamless process!”

Birleşik Krallık'taki
Aktif İthalatçı Sayısı
(2022 İlk Çeyrek Verisi)
200000 +
Türkiye ve Birleşik Krallık Arasındaki Ticaret Hacmi
(Son 12 Ay Verisi)
0 Milyar £
Birleşik Krallık'ın Toplam İthalat Hacmi
(Son 12 Ay Verisi)
700 Milyar £

You ask, we answer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo suscipit.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Birleşik Krallık ile Ticarete Hazır mısınız?

İlk adımı hemen tamamlayarak Birleşik Krallık’ın prestijli iş ağında yerinizi alın.